Güncel

Son Dönemlerin Popüler Başarısı

Son Dönemlerin Popüler Başarısı

Müzik dünyası içinde son dönemlerde yeni single güzel bir çıkış yapmış olan ve müzik alanındaki kariyerini geliştiren ünlü şarkıcı Uğur Özçelik, ünlü isimler ile çalışarak kendini gelişimine katkı sağlamış ve eğitimli bir sanatçıdır. Hem müzik ile alakalı eğitimler görmesi hem de bu alanda eğitimler almaya devam ederek bu konuya açık olması onun daha başarılı bir çıkış yapmasını da kaçınılmaz hale getirir. Müzik yeteneğiyle birçok kişiyi kendine hayran bırakmayı başaran genç sanatçının ilerleyen zaman dilimlerinde yeni projelere imza atacağı dile getirenler arasında yer alıyor. Müzik kariyer basamaklarına kesinlikle ara vermeden yükseliş göstererek devam edeceğini kendi de dile getirmektedir. Uğur Özçelik’in yeni parçası olan Yanar adlı şarkı da dinleyicileri tarafından heyecan ve merak içinde bekleniyor.

Uğur Özçelik Kendi Yazıyor Kendi Söylüyor

Uğur Özçelik, ikinci çıkış parçası olan Toz Duman isimli eseri kendi yazarak bestelemiştir. Bunun yanı sıra tabii ki seslendirmesi de kendine aittir. İlk şarkısı gibi bu şarkıda hayranları tarafında çok dinlenmiş ve insanlar kendilerine birçok duygusal çıkarım yapmıştır. Şimdide Yanar parçasının mart ayı sonunda çıkması bekleniyor. Genç sanatçının ilerleyişine bakıldığında hayatının kariyer basamaklarını yavaş yavaş ve emin adımlarla çıktığını görebiliriz. Müzik konusundaki kariyeriyle edinmiş olduğu mali gelir ile hayatta yapmak istediği en büyük şeylerdendir tanesinin hayvanlar adına donanımı bulunan yaşam alanı yapmak olduğunu söylemiştir. Uğur Özçelik hem insani açıdan hem de büyük özenle icra ettiği müziğiyle son zamanların piyasaya çıkan genç yeteneklerden bir tanesidir.

Mart ayının son günlerinde piyasada olacak Yanar şarkısının hazırlanmasında eğlendikleri, keyifli çalışma yaptıklarını belirtiyor. Çalışma yaşamında sadece sesiyle değil klipleriyle de uyum yakalayan sanatçı, insani yönleri, iletişim yönü ve duygusal yapısıyla hayranlarının gözünde üstlere çıkmıştır. Bu durum onun her geçen zaman diliminde sevenlerinin artmasını ve müzik piyasasında zirvede olmasını sağlayacaktır. Ayriyeten kendisi sık şekilde sosyal medyadan sevenlerinin sorularına cevap vererek onları her zaman önemsediğini gösteriyor.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.instagram.com/ugurozcelikofficial/
https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy
https://music.youtube.com/channel/UC…ml1wA9PrwEQqPw
https://music.apple.com/tr/artist/u%…266664655?l=tr
https://deezer.page.link/C5wS3NQnHXF1Yxd8A
https://tiktok.com/@ugurozcelikofficial
https://twitter.com/ugrozcelk

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu